Apie mus

VšĮ „Psichikos sveikatos iniciatyva“ (PSI) veiklą pradėjo 1999 m.

PSI vykdo visuomenės psichikos sveikatos stiprinimo projektus, tokiose srityse kaip psichikos sutrikimų ir jų gydymo stigmos mažinimas, specialistų kvalifikacijos tobulinimas.

Jau ilgiau nei penkmetį vykdo prevencines „Sniego gniūžtės“ stovyklas kartu su Lietuvos sveikatos psichologų sąjunga. Šios stovyklos, tai trumpa intervencija padėti mesti rūkantiems moksleiviams („Mokykla be tabako: pagalba metant rūkyti“), kurią jau integravo mokyklos Kėdainių (nuo 2016 m.) ir Kauno m.  (nuo 2017 m.) savivaldybėse. Aktyviai dirbama su Psichikos sveikatos stiprinimo programomis darbe, o 2018 m. pradėta vykdyti Priklausomybių konsultantų rengimo programa patvirtinta Respublikiniame priklausomybės ligų centre.

PSI komanda aktyviai įsitraukia į darbo grupių veiklą, kuriant naujausią valstybinę narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės ir vartojimo prevencijos 2018–2028 metų programą.

PSI yra įgyvendinusi didelės apimties projektus, įskaitant ES SF projektas „Sveikatos  specialistų kvalifikacijos kėlimo programa“ (projekto kodas Nr.  VP1-1.1-SADM-10-V-01-005).