Kursai „Meno terapijos metodai sveikatinimo veikloje“

Kursai „Meno terapijos metodai sveikatinimo veikloje“

Skelbiamas priėmimas į Vilniaus dailės akademijos organizuojamus kvalifikacijos tobulinimo kursus „Meno terapijos metodai sveikatinimo veikloje“.

Kursai skirti turintiems aukštąjį universitetinį ne meno krypties išsilavinimą.

Kursus organizuoja VDA Atviroji dailės, dizaino ir architektūros mokykla, kartu su VšĮ „Psichikos sveikatos iniciatyva“.
Programos tikslas – suteikti kursų dalyviams žinių apie meno terapijos metodų taikymo sveikatos priežiūros sistemoje galimybes, supažindinti dalyvius su įvairių menų pritaikymu sveikatos sistemos aplinkoje, siekiant geresnės asmens ir visuomenės sveikatos. Kursuose pagrindinis dėmesys bus skiriamas praktiniam meno metodų ir kūrybos procesų patyrimui.

Šių kursų programa parengta, siekiant plėtoti įvairių sričių specialistų supratimą apie meno terapijos metodų pritaikymo galimybes ir gerinti šių paslaugų prieinamumą.

Kursus sudaro 10 užsėmimų ciklas, supažindinantis su keramikos, judesio, tapybos, tekstilės, muzikos, poetikos, grafikos ir tarpdisciplininiais menais. Visi metodai bus išbandomi praktiškai, užsiėmimai vyks Dailės akademijos auditorijose ir dirbtuvėse, kursų dalyviai bus aprūpinami visomis reikalingomis priemonėmis.
Kursų dalyviams bus išduodami Vilniaus Dailės Akademijos kvalifikacijos tobulinimo (50 val.) pažymėjimai.

Numatoma kursų pradžia – 2015 m. gegužės 11 d. (gegužės 18 d.)
Kursų trukmė: 2015 m. gegužės 11 d. (gegužės 18 d.) – 2015 m. lapkričio 24 d.
Kursus sudaro įvadinė paskaita ir 10 užsiėmimų ciklas.
Kursai vyks antradieniais, 2 kartus per mėnesį, 16:00 (17:00) – 20:00 val.
Kursų kaina – 500 eurų.

Daugiau informacijos ir registracija – VDA internetiniame puslapyje arba zana.pivoriuniene@gmail.com